Pobierz Zdalną Pomoc

Sage

 

Sage

 

Sage sp. z o. o. jest wiodącym dostawcą rozwiązań informatycznych klasy ERP w Polsce. Sztandarowym produktem spółki jest rodzina programów i usług SYMFONIA®. Firma wchodzi w skład Grupy Sage notowanej na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Grupa ta należy do grona trzech największych dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie na świecie. Rozwój lokalnych rozwiązań, optymalnie dostosowanych do specyfiki danego kraju i potrzeb przedsiębiorstw, wyróżnia jej strategię spośród wielu firm na całym świecie.

Wybór SYMFONII® jako strategicznego produktu tej grupy na polskim rynku potwierdza najwyższą jakość systemu oraz kompetencje ludzi, którzy go tworzą. To także gwarancja rozwoju programów i usług w oparciu o najlepsze praktyki biznesowe i doświadczenia płynące z dojrzałych rynków europejskich. Sage sp. z o. o. jest jedynym w Polsce producentem rozwiązań dla małych i średnich przedsiębiorstw, który łączy stworzony w Polsce produkt z gwarancją rozwoju i bezpieczeństwa wynikającą z przynależności firmy do międzynarodowej organizacji. W Sage sp. z o.o. zatrudnionych jest 250 specjalistów - inżynierów i projektantów systemów informatycznych, analityków biznesowych, wdrożeniowców, przedstawicieli sprzedaży. W trosce o Klientów i Użytkowników obsługę świadczą oddziały w Bytomiu, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Sopocie, Warszawie i Wrocławiu oraz sieć 500 dystrybutorów i partnerów biznesowych na terenie całego kraju.

Aby zapewnić Klientom wydajne i skuteczne rozwiązania informatyczne, blisko współpracujemy z czołowymi dostawcami technologii informatycznych. Historia SYMFONII® sięga 1993 roku, gdy rozpoczęto prace nad pierwszym w Polsce systemem wspomagającym zarządzanie dedykowanym dla środowiska Windows. Dalszy rozwój systemu postępował w oparciu o informacje zbierane od doświadczonych Użytkowników oraz na podstawie sugestii autorytetów rachunkowości. W 1998 roku, równolegle ze światową premierą Microsoft® SQL Server, miała miejsce premiera Systemu SYMFONIA® Forte korzystającego właśnie z tej bazy danych. Jakość oferowanych przez nas produktów i usług potwierdza długoletnia współpraca z ponad 151 000 naszych Użytkowników oraz ich lojalność wobec marki SYMFONIA®.

 

Zdobywane przez lata doświadczenia wykorzystujemy, aby systematycznie rozwijać nasze usługi i produkty. Budujemy rozwiązania będące odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby Klientów.

W naszej terminologii nie istnieje pojęcie zbyt małej firmy lub zbyt trudnej branży. Każde przedsiębiorstwo z sektora MSP może liczyć na uzyskanie od nas wsparcia i rady, jak skutecznie prowadzić działalność przy pomocy odpowiednio dobranego oprogramowania. Dążymy do tego, aby naszą praktykę przekuwać na sukces biznesowy Klientów. Oferujemy zatem rozwiązania systemowe, których zakres jest zależny od faktycznego zapotrzebowania i wielkości przedsiębiorstwa.

 

 

 

 

 

Duże i średnie firmy - Firmom, posiadającym rozbudowane procedury i złożone procesy biznesowe proponujemy System Zarządzania Forte®- zaawansowane narzędzie klasy ERP. To funkcjonalne i elastyczne rozwiązanie usprawnia działanie firmy w kluczowych, dla jej działalności operacyjnej, obszarach. Forte®wspiera zarządzanie skomplikowanymi procesami oraz przyczynia się do wzrostu efektywności i optymalizacji kosztów funkcjonowania dużego i średniego przedsiębiorstwa.

 Średnie i małe firmy - Dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwom, zdobywającym lub umacniającym wypracowaną już pozycję rynkową, proponujemy rozwiązania ułatwiające zarządzanie firmą - programy linii Symfonia®. Precyzja zastosowanych narzędzi umożliwia analizę i planowanie zarówno na poziomie ogólnym, jak i szczegółowym.

 Mikrofirmy - Firmom, w których jedna osoba odpowiada za prowadzenie działalności i administrowanie księgami, proponujemy wykorzystanie produktów z linii Symfonia Start®. Te proste w obsłudze rozwiązania informatyczne usprawniają funkcjonowanie małej firmy - ułatwiają tworzenie podstawowych dokumentów, zarządzanie księgowością i obsługę sprzedaży.

 Dla wszystkich firm - Dobre, ugruntowane relacje z klientami oraz planowanie sprzedaży to kluczowe elementy skutecznego prowadzenia biznesu. W zarządzaniu bazą kontaktów i nadzorowaniu procesu handlowego pomaga ACT! by Sage - oprogramowanie typu CRM (Customer Relationship Management). ACT! by Sage jest nowoczesnym rozwiązaniem porządkującym wiedzę oraz działania skoncentrowane na relacjach z Klientem. Ułatwia podejmowanie racjonalnych decyzji biznesowych w krótkim czasie.

Większym firmom, posiadającym rozbudowany dział sprzedaży, polecamy ACT! do pracy grupowej - oprogramowanie zapewniające efektywną organizację pracy zespołu oraz zwiększenie jego wydajności.