Pobierz Zdalną Pomoc

Zamów certyfikat

Trzy kroki do własnego podpisu elektronicznego

KROK 1 z 3 - Zakup zestawu CERTUM w Soft-DC KOMPUTERY s.c.

Wybierz rodzaj zestawu oraz jego okres ważności.

zestawy

Wybierz odpowiedni certyfikat dla siebie 

typy_cert

 Pobierz formularz odpowiedni do wybranego certyfikatu, wypełnij go i odeślij do naszej firmy fax: 627820042 lub e-mail: podpis@soft-dc.pl

Certyfikat Uniwersalny         Certyfikat z dodatkowymi danymi

Po przesłaniu poprawnie wysłanego formularza otrzymasz e-mail z wygenerowanymi dokumentami, sprawdź je i wydrukuj wg przesłanej instrukcji.

Przygotuj niezbędne dokumenty i przyjdź do naszej firmy w celu potwierdzenia tożsamości. Istnieje możliwość dojazdu naszego pracownika do siedziby klienta.

Podczas wizyty otrzymasz zamówiony zestaw do składania podpisu elektronicznego, podpiszesz dokumenty w obecności pracownika naszej firmy oraz uregulujesz płatność za zestaw oraz za potwierdzenie tożsamości.

W zależności od wybranej ścieżki realizacji zamówienia (zwykła, ekspresowa), zamówiony certyfikat pocztą elektroniczna otrzymasz w ciągu kilku godzin lub kilku dni.

KROK 2 z 3 - Aktywacja karty

Aktywacja jest wykonywana przez upoważnionego pracownika naszej firmy.

KROK 3 z 3 - Pobranie certyfikatu

W oparciu o dostarczone przez Państwa dokumenty formalne CERTUM PCC wyda odpowiedni certyfikat kwalifikowany. Informację o wydaniu certyfikatu otrzymacie Państwo na podany adres poczty elektronicznej. Prosimy postępować zgodnie z przesłaną instrukcją.

Uwaga. Jeżeli samodzielnie instalujesz swój certyfikat na karcie kryptograficznej, pobierz najnowszą wersję oprogramowania proCertum CardManager, która dostępna jest na stronie www.certum.pl.

Jeżeli wybrałeś „Certyfikat w 1 dzień” dostępną w naszej firmie, uzyskanie certyfikatu kwalifikowanego w ciągu tego samego dnia jest możliwe, jeżeli komplet dokumentów zostanie złożony do godz. 12:00, w przeciwnym wypadku certyfikat wydawany jest następnego dnia roboczego.


Zakupiłeś certyfikat w E-sklepie, zamów weryfikację tożsamości

Zanim zamówisz weryfikację tożsamości pamiętaj, że należy:

  • posiadać zestaw CERTUM
  • wypełnić elektroniczny wniosek o aktywacje karty kryptograficznej i wydrukować, otrzymane pocztą elektroniczną, dokumenty z CERTUM PCC

weryfikacja tożsamości może się odbyć w naszej firmie lub w siedzibie klienta. Usługa jest płatna odpowiednio 20 zł lub 35 zł (opłata naliczana jest od każdej zweryfikowanej osoby) + koszty dojazdu 1 zł za km. poza Kępnem.

Ceny netto.